Hör gärna av dig till oss!

 

Besöksadress:
Birger Jarlsgatan 37
111 45 Stockholm

Mia Jorpes

Byråchef/Partner

mia@wonderlandevent.se

Emmy Andersson

Communications Production Manager

emmy@wonderlandevent.se

Anna Mourou Lange

Creative Director/Partner

anna@wonderlandevent.se

Marthina Storm

Creative Production Manager

marthina@wonderlandevent.se

Helena Börjeson

Corporate Production Manager

helena@wonderlandevent.se

Joachim Berntzon

Planner/Partner BBS Group

joachim@wonderlandevent.se

Emanuel Rohdén

Kontorschef

emanuel@berntzonbylund.se

Bli en av oss!

Vi söker fler medarbetare

mia@wonderlandevent.se